Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay

Her insan başka bir ülkenin vatandaşı olmak, ülkeler arasında özgürce seyahat etmek, vize gibi sorunlar yaşamadan istediği ülkede yaşamak ister artık Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay çünkü bunu kolay kılan ülkelerin sayısı her yıl artıyor. Ülkeler kendilerince belirledikleri şartlarda vatandaşlık hakkı tanıyorlar bazı ülkeler bu şartlar için gayrimenkul edinme bazı ülkeler iş kurma, istihdam yaratma gibi şartlar belirlemiş olsa da başka bir ülkenin vatandaşı olmak zor değil. Vatandaşlık hakkını kazanmak istenilen ülkenin seçiminde aranan kriterlere son derece dikkat etmek ve sürecin yani yasal prosedürün en hızlı işlediği ülkeleri seçmek daha doğru bir tercih olacaktır.

Vatandaşlık Hakkını En Kolay Veren Ülke Portekiz

Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay olan ülkelerin ilk sırasında Portekiz yer almakta, birinci sınıf pasaportu bulunan ülkenin vatandaşları Avrupa ülkeleri arasında çalışma ve seyahat etme özgürlüğüne sahip. Avrupa’da en kolay vatandaşlık veren ülke olan Portekiz’den vatandaşlık hakkı elde etmek için geçici oturma izni almak gerekli bunun şartı ise yılda sadece 7 gün ülkede kalmak yeterli. Malta’da çok kolay şartlarda vatandaşlık vermekte ülkeye yapılacak yatırımla birlikte 15 ay içinde vatandaşlık hakkı sunuluyor. Ülkeye 650 bin Euro yardım, hisse senedi ve devlet tahvillerine 150 bin Euro ya da 350 bin Euro değerinde gayrimenkul alanlara Malta vatandaşı olmakta.

Maddi Sıkıntınız Yoksa Tercihiniz Karayip Ülkeleri Olmalı

Kıbrıs Rum kesiminde ise vatandaşlık talebi 6 ay içinde onaylanır, 2 milyon euroluk gayrimenkul yatırımı, 2 milyon Euro değerinde iş yatırımı ile Kıbrıs Rum kesiminden vatandaşlık talebinde bulunmak mümkün ülkede işlemler eş zamanlı yürütüldüğü gibi dilinin bilinmesi şartı da yoktur. Şayet maddi bir sıkıntınız yoksa vatandaşlık alımında tercih edilmesi gereken ülkelerden biri de Karayip ülkeleridir, ülkede yatırım amaçlı 5 farklı vatandaşlık programı uygulanmakta ve sürecin tamamı 3 ila 5 ay içinde tamamlanmakta.

Avrupa Ülkelerini Vizesiz Ve Pasaportsuz Dolaşmak Mümkün

Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay demeyi hak eden ülkelerden biri de Dominika’dır, ülkeden vatandaşlık alarak tüm Avrupa ülkelerini vizesiz ve pasaportsuz dolaşmak için buradan 200 bin dolar değerinde bir gayrimenkul almak ya da hükümete 100 bin dolarlık bağışta bulunmak yeterli. Hem kendisinin hem de ailesinin geleceğinin planlamasını yapan ve bu konuda endişe içerisinde olan insanların ikinci bir ülkenin vatandaşı olma isteklerine ülkemizde de karşılaşmak mümkün.

Okyanus Hukuk Bürosu İle Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay

Özellikle ülkesinde ki yaşam standartları ve Avrupa Birliğine üye olmaması nedeni ile şartları sınırlı olan ülkelerin vatandaşlarının daha fazla rağbet gösterdiği ikinci ülke vatandaşlığı günümüzün globalleşen dünyasında artık Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay. Sınırların olmadığı bir dünya hayalinde olan herkes için mutlaka bir ülkenin vatandaşlık kazanma şartları uygundur, ülkelerin şartlarının incelenmesi ve prosedürün işletilmesi noktasında bu konuda deneyim sahibi olan bir hukuk bürosundan hem destek hem de danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Garanti Çözümler Sunmak Bizim İşimiz

Yurtdışı Vatandaşlık Almak Kolay diyebilmek için Okyanus Hukuk bürosu olarak kişilerin tercihlerini yaparken ihtiyaçlarını dikkate alarak bütçe ve zaman planlaması içerisinde programlar hazırlıyoruz aynı şekilde bu ülkelere yatırım yapmak isteyenler içinde belirlenen şartlara göre programlar hazırlayarak zaman kaybı yaşamadan çözüm odaklı çalışıyoruz. Yatırım yaparak, gayrimenkul alarak, istihdam sağlayarak, evlilik yolu ile ya da kişinin tercih ettiği ülkenin kriterlerini dikkate alarak hangi yoldan vatandaşlık alınması gerektiği konusunda müşterilere en garanti çözümler sunmak bizim işimiz. Sadece Avrupa ülkelerinden vatandaşlık hakkı kazanmak isteyen Türk vatandaşlarımızın değil, Türkiye’den vatandaşlık kazanmak isteyen diğer ülkelerin vatandaşları içinde aynı şartlarda hizmet sunmaktayız.

Birçok Konuda Destek Vermekteyiz

Yabancılar hukuku ile Türk hukuku konularında uzman olan avukatlarımızın çalışmaları ile sıfır sorun ile Okyanus Hukuk bürosu desteği sayesinde Vatandaşlık Almak Kolay. Her ülkenin vatandaşlık prosedürleri farklıdır ancak hepsinde geçerli olan müracaat edilmesidir, başvuru yapılmasında, müracaatın takibinde olumsuz bir karar verilmesi durumunda yapılacak itirazlarda, hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde yaşanabilecek dava süreçlerinin izlenmesi ve takibinde ve daha birçok konuda destek vermekteyiz. Sizde vatandaşlık işlemleriniz için bizi arayıp hem hizmetlerimizden hem de danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bir yorum yaz